Ulft, Netherlands

De Graafschap simpel voorbij Roda JC: 4-0

De Graafschap heeft zaterdag ook het tweede duel van de competitie gewonnen. Op de eigen Vijverberg hadden de Superboeren weinig problemen met Roda JC: 4-0.
Regio8 | 12 september 2020 18:28 | Aangepast op 12 september 2020 18:28

Na een periode van aftasten nam de thuisploeg lopende de eerste helft het initiatief in handen. Elmo Lieftink tekende na een kleine twintig minuten spelen voor de openingstreffer. Enkele meters buiten het strafschopgebied kreeg de middenvelder de bal voor zijn voeten. Hij plaatste de bal bijzonder fraai buiten bereik van de Roda JC-doelman. Even later was het weer Lieftink die raak schoot. Nu kwam de bal halfhoog voor zijn voeten. Hij twijfelde niet en schoot fraai de 2-0 ruststand binnen.

In de tweede helft was het al snel weer raak. Daryl van Mieghem werd vanaf het middenveld diep gestuurd door Rick Dekker. De vleugelaanvaller ging om de doelman heen en tikte de 3-0 beheerst binnen. Na een uur spelen werd het 4-0, een voorzet van Jordy Tutuarima werd slecht verwerkt en vervolgens door Ralf Seuntjens binnen geschoven. In het vervolg van de wedstrijd werd er ondanks de nodige wissels aan beide kanten niet meer gescoord.

De Graafschap stijgt door de overwinning naar een gedeelde tweede plaats op de ranglijst. De volgende tegenstander voor de ploeg van trainer Mike Snoei is op maandagavond 21 september Jong AZ.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...