Ulft, Netherlands

De Graafschap oefent tegen Braunschweig

De Graafschap speelt vrijdagmiddag een oefenwedstrijd tegen Eintracht Braunschweig. Het duel wordt achter gesloten deuren gespeeld in Duitsland.
Regio8 | 2 september 2020 09:51 | Aangepast op 2 september 2020 09:51
De aftrap van de wedstrijd tegen de club uit de 2. Bundesliga is om 14.00 uur op een trainingsveld in de Duitse stad. Voor De Graafschap is de wedstrijd een manier om spelers ritme op te laten doen. Zo sloten aanwinsten Johnatan Opoku en Rick Dekker pas later in de voorbereiding aan bij de selectie.

De eerstedivisionist zou komend weekend eigenlijk de tweede wedstrijd van het seizoen spelen tegen Go Ahead Eagles. De burgemeester van Deventer zette echter een streep door dit duel. De Graafschap speelt nu op dinsdagavond 13 oktober tegen Go Ahead.

Foto: REGIO8

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....