Ulft, Netherlands

De Graafschap nog zonder zege

Regio8 | 24 oktober 2015 22:40 | Aangepast op 24 oktober 2015 22:40
De Graafschap begon goed aan de wedstrijd en kreeg na veertig seconden al een goede mogelijkheid op de 1-0. Cas Peters schoot op doel, maar Heracles-doelman Bram Castro lag in de weg. Heracles, dat makkelijk combineerde, was vooral in de omschakeling gevaarlijk. Robin Gosens was het dichtst bij 0-1, zijn poging kwam op de paal terecht nadat doelman Hidde Jurjus zijn vingertoppen nog tegen de bal aan kreeg. Alexander Bannink kwam vlak voor rust nog oog in oog met Castro, maar de middenvelder vergat op doel te schieten.

Na rust bleef De Graafschap het proberen, maar tot echt grote kansen kwam het niet. Nathaniel Will was twee keer dreigend voor Heracles-doel. De ploeg uit Almelo was via spits Wout Weghorst gevaarlijk, maar zijn poging werd gekeerd door doelman Hidde Jurjus. Zes minuten voor tijd was het raak voor Heracles. Iliass Bel Hassani kon de bal vrij voor het doel intikken na een voorzet van Jaroslav Navratil: 0-1. De Graafschap drong daarna nog aan, maar kwam niet meer tot scoren.

Door deze nederlaag blijft De Graafschap nog zonder overwinning. De Doetinchemmers zijn met twee punten uit tien duels hekkensluiter van de eredivisie.

Lees ook

De Graafschap haalt gewilde middenvelder Braem van VVV

De Graafschap heeft Tim Braem overgenomen van competitiegenoot VVV-Venlo. De 19-jarige middenvelder ...

Middenvelder Fedde de Jong komt transfervrij naar De Graafschap

De Graafschap heeft dinsdag de 22-jarige Fedde de Jong gepresenteerd. De transfervrije middenvelder ...

IKC 'De Wijssel' opent officieel in Gendringen: 'Het is bijna ongelooflijk'

Na jaren van voorbereiding is het dan eindelijk zover: het nieuwe Integraal Kindcentrum in Gendringe...

Persoon verlaat plaats ongeval na veroorzaken botsing in Doetinchem

Bij een botsing op de Havenstraat in Doetinchem heeft iemand het plaats ongeval verlaten. De politie...

Weifelende fracties over zonnepark Barchem houden kaarten nog tegen de borst

De fracties van Gemeentebelangen, VVD, Meedenken met Lochem (MmL) en het CDA in Lochem houden de kaa...

Grondeigenaren profiteren mee van grote windmolens in Berkelland en Oost Gelre

Berkelland en Oost Gelre trekken samen op bij de realisatie van een windmolenpark op de grens van be...