gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap neemt afscheid van spelers

2a7f8b18b91cc0073bcc41d748e520bf.jpg
Redactie REGIO8 |
“Een goede afsluiting van een mooi seizoen”, aldus manager voetbalzaken Peter Hofstede van De Graafschap. “Er zijn spelers die zich mooi in de kijker hebben gespeeld en van anderen nemen we gewoon afscheid.” Mark Diemers en Filip Bednarek hebben zelf aangegeven een stap te willen zetten. Hoewel Diemers de deur na de promotie op een kier zette, verwacht Hofstede geen langer verblijf. “Ze hebben zelf gezegd dat ze weg willen, dus dan is het einde verhaal. Het kan wel altijd nog veranderen, maar er is geen gesprek gepland.”

Tim Receveur, Tim Keurntjes, Kevin van Diermen, Andrew Driver en Rannick Schoop hoeven van De Graafschap geen nieuwe aanbieding te verwachten, terwijl de huurcontracten van Sjoerd Ars, Tarik Tissoudali en Daryl van Mieghem aflopen. Tissoudali en Van Mieghem keren mogelijk terug in Doetinchem. “We zijn constant in gesprek met de zaakwaarnemers van beiden.” Voor Ars is komend seizoen in ieder geval geen ruimte in de trainersstaf, of hij als voetballer doorgaat is nog niet duidelijk.

Zoektocht in volle gang
De leegloop bij De Graafschap zorgt dat de selectie flink moet worden versterkt. “We moeten gewoon een volwaardig team hebben”, aldus Hofstede, die beaamt dat het faillissement van Lierse SK in België kansen kan bieden. Hij hoopt deze week nog een nieuwe speler te presenteren. In aanloop naar het seizoen krijgen ook Delano Burgzorg, Kyvon Leidsman, Koen Huntelaar, Marlon Versteeg en de geblesseerde Jurre Vreman een kans om een plek in het eerste te veroveren.

Foto: REGIO8

Lees ook

Brug ijssel.jpg

Brug tussen Etten en Terborg alwéér dicht voor onderhoud

De brug over de Oude IJssel tussen Etten en Terborg zorgt de komende weken voor hinder. Eerst wordt er gewerkt met verkeersregelaars, later gaat de brug een paar dagen helemaal dicht.

BloemetjesVoorTijn0.png

Last van hooikoorts? Achterhoek kleurt tijdens Pasen rood: ‘Pas op voor de berk’

Een kriebel in je keel, niezen en tranende ogen: het hooikoortsseizoen is in volle gang. Ook in de Achterhoek kunnen voornamelijk pollen van de es en berk je deze weken flink dwarszitten. De regio kleurt rood, pas op tijdens Pasen.

VBGRAFCE0.jpg

Dijkhuizen voorzichtig met spelers in druk paasweekend: ‘Zuinig op zijn’

De Graafschap wacht met twee wedstrijden een druk Paasweekend. Op de Vijverberg is maandagmiddag Jong AZ de tegenstander, maar eerst reizen de Superboeren vrijdag af naar Eindhoven. Met de plaatselijke FC treffen ze een ploeg die qua thuisresultaten in vorm is. In het Jan Louwers Stadion werden de laatste vier wedstrijden gewonnen door de Eindhovenaren.

AspergesElten.jpeg

Aspergeseizoen gestart in Elten: grensafsluiting bij Beek kan invloed hebben op verkoop

Het aspergeseizoen is weer van start gegaan, zo ook bij Winfried Derksen uit Elten, die zijn asperges grotendeels aan Nederlanders verkoopt. Ondanks dat hij een goede oogst verwacht kan de grensafsluiting bij Beek wel gevolgen hebben voor zijn omzet. Toch hoopt hij dat de Nederlanders zijn asperges alsnog weten te vinden.

Achterland20250.png

Festival Achterland in Doetinchem breidt uit: camping en mogelijke brug over Oude IJssel

Festival Achterland krijgt bij de vijftiende editie een flinke make-over. Het Achterhoekse festival breidt uit naar de andere kant van de Oude IJssel met ‘De Overkant’, onderzoekt de aanleg van een tijdelijke brug en werkt aan een nieuwe camping. Met die veranderingen hoopt de organisatie de groeiende drukte beter te spreiden.

WhatsApp Image 2026-04-02 at 09.39.14.jpeg

Zwarte Cross past festivalterrein aan: dit gaat er veranderen

De Zwarte Cross pakt komende editie flink uit met een nieuwe terreinindeling, opvallende podia en een uitbreiding van de motorcrosscompetitie. Bezoekers moeten misschien even wennen, maar volgens de organisatie wordt het festival vooral 'logischer en beter bereikbaar'.