Ulft, Netherlands

De Graafschap jaagt in Tilburg op Cambuur

Regio8 | 12 februari 2016 14:59 | Aangepast op 12 februari 2016 14:59
"Een elftal dat een beetje zoekende is", zegt trainer Jan Vreman over de tegenstander van zaterdagavond. Willem II staat vijftiende op de ranglijst, maar qua kwaliteit hoeven de Superboeren volgens Cas Peters niks voor de Tricolores onder te doen: "We zijn niks minder dan Willem II", zegt de aanvaller. "We zijn goed bezig na de winterstop. We spelen goed voetbal en pakken de punten."

De drie punten in Tilburg kunnen betekenen dat De Graafschap de rode lantaarn overdraagt aan Cambuur. "We hadden afgelopen weekend het liefst die stap willen maken", zegt aanvoerder Ted van de Pavert. "Dat is niet gelukt. Nu is het voor ons de taak om daar zo snel mogelijk overheen te gaan en Cambuur in het negatieve gevoel te laten zitten." Dankzij de 0-2 nederlaag van Cambuur Leeuwarden tegen FC Utrecht heeft De Graafschap aan een gelijkspel genoeg om de laatste plaats te verlaten.

Kaak en Will vervangen Diemers en Tarfi
Lion Kaak start als controleur op de plaats van de geschorste Mark Diemers. Daarnaast neemt Nathaniel Will neemt de plaats van de geschorste Karim Tarfi links op het middenveld in. De Belgische middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn charge in het duel tegen NEC. Dean Koolhof en Alexander Bannink kunnen na blessures weer aansluiten bij de selectie. Zij starten op de bank. Aanwinst Piotr Parzyszek sluit na zijn medische keuring van maandag pas aan bij de selectie.

Opstelling: Jurjus; Straalman, Van de Pavert, Pröpper, Cicek; Kaak, Will, Driver, Smeets; Peters, Vermeij.

Lees ook

Livestream laat mensen thuis meekijken bij Ulftse Avondvierdaagse

Wandelaars kunnen zich opmaken voor de Ulftse Avondvierdaagse die woensdag van start gaat. Sinds een...

‘Prutje Peter’, een cultheld met authentiek dialect binnen Vios Beltrum

COLUMN / De spelers lopen van het veld af, evenals de scheidsrechter. In de bestuurskamer van Vios B...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...