Ulft, Netherlands

De Graafschap haalt punt tegen NEC

Regio8 | 7 februari 2016 16:55 | Aangepast op 7 februari 2016 16:55
De Graafschap kwam na 11 minuten spelen op voorsprong. Cas Peters gaf de bal mee aan linksback Tolgahan Cicek. Zijn voorzet belandde bij de tweede paal voor de voeten van Andrew Driver. De Engelsman schoot tussen de NEC-verdedigers door de 1-0 binnen. De rest van de eerste helft was weinig spectaculair. NEC was gevaarlijk uit een corner, maar kwam niet tot scoren.

De tweede helft draaide het spelbeeld volledig om. Karim Tarfi kreeg twee minuten na rust een rode kaart voor een grove charge op NEC-invaller Christian Santos. De rest van de wedstrijd jaagden de Nijmegenaren op de gelijkmaker. Waar Anthony Limbombe eerder nog de paal raakte, schoot Marcel Ritzmaier na een goed uitgespeelde aanval wel raak. Ondanks enkele hachelijke momenten bleef de 1-1 stand op het scorebord staan.

De Graafschap verzuimt door het gelijkspel over concurrent Cambuur Leeuwarden heen te gaan op de ranglijst. De Superboeren blijven laatste, maar lopen wel een punt in op Cambuur. Zaterdag speelt de ploeg van trainer Jan Vreman in Tilburg tegen Willem II.

Lees ook

Met fietsmarathon wil Slingeland Ziekenhuis geld ophalen voor beweegborden

Wie deze week op donderdag of vrijdag bij het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem binnenkomt, ziet b...

‘Normaal hoort op de erfgoedlijst’: anhangers willen band blijvend eren

Al vijftig jaar rockt Normaal in het Achterhoekse dialect. Ter ere van dat jubileum brengt schrijver...

Automobilist raakt van de weg en belandt in sloot Etten

Een automobilist is donderdag rond 13.15 uur van de weg geraakt op de Oude IJsselweg in Etten. De au...

De Belevenis klaar voor eerste editie in Gendringen: ‘Het is een ontdekkingsreis’

Na een jaar van afwezigheid is lichtfestijn De Belevenis van het Noaberschap terug. Dit jaar niet op...

Fractievoorzitters Montferland volgen spirituele training op verzoek burgemeester

De Montferlandse burgemeester Anne-Marie Fellinger is niet te spreken over het functioneren van de g...

NS wil kraakpand nabij station Doetinchem op korte termijn slopen

NS wil het pand van het voormalige Openbaar Vervoer Museum, dat momenteel door enkele dak- en thuisl...