Ulft, Netherlands

De Graafschap geeft voorsprong uit handen

Regio8 | 25 november 2016 22:57 | Aangepast op 25 november 2016 22:57
De mannen van Jan Vreman kwamen al snel op voorsprong na een fout in de defensie van de Waalwijkers. Elvio van Overbeek liep na vijf minuten alleen op doelman Tamati Williams af en scoorde. Lang kon De Graafschap niet genieten van de voorsprong. RKC kwam na knullig verdedigen via Pieter Langedijk op 1-1. Nog voor rust belandde een afstandsschot van Moussa Senoh achter doelman Filip Bednarek.

De Graafschap viel vervolgens de hele tweede helft aan, maar kwam zelden tot een gevaarlijke doelpoging. In de counter werd RKC maar twee keer gevaarlijk. Bryan Smeets maakte na lang blessureleed zijn rentree, maar kon die niet belonen met een aandeel in de gelijkmaker. Zo verloor De Graafschap voor de zesde keer nadat het eerder op voorsprong kwam.

Door deze nederlaag blijft De Graafschap vijftiende in de Jupiler League. Aanstaande maandag komt FC Volendam naar De Vijverberg. 

Foto: REGIO8

Lees ook

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...

Keupers Kerst | Hans Keuper op bezoek bij het verzorgingshuis #3

De allermooiste tijd van het jaar is aangebroken: kerst! In de driedelige-serie Keupers Kerst gaat d...

Doetinchem herdenkt oorlogsslachtoffers met kaarslicht tijdens Lichtjesavond

Militairen en andere mensen die tijdens de Tweede Wereldoorlog hun leven gaven voor onze vrijheid wo...

Clara (83) maakt al jaren kerstkaartjes voor ouderen: niemand mag vergeten worden

Denk je aan kerst, dan denk je aan gezellige kerstmuziek, de kerstman, een prachtig versierde boom ...

Motorstandbeeld na mislukte stunt terug in Bronckhorst

Het ‘geleende’ motor-standbeeld uit Hengelo heeft inmiddels een flinke toertocht achter de rug. Wat ...

Nederlandse en Duitse boeren zoeken samen oplossingen tegen droogte

Wateroverlast in de dorpen in 2010, extreme droogte in 2018 en 2019 en opnieuw kritieke waterstanden...