Ulft, Netherlands

De Graafschap-doelman Vaags breekt been

De Graafschap-doelman Guus Vaags heeft zaterdagmiddag in het duel van Jong De Graafschap met Jong Roda JC een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. De doelman is na verwachting enkele maanden uit de roulatie.
Kevin ten Dolle | 20 september 2021 09:26 | Aangepast op 20 september 2021 09:26
"Zaterdag ben ik tijdens een wedstrijd van Jong De Graafschap verkeerd geland", aldus Vaags in een reactie op de kanalen van de Doetinchemse voetbalclub. "Daarbij heb ik een breukje in mijn kuitbeen opgelopen. Een operatie is helaas noodzakelijk." Vaags moest in het duel met de Limburgers na 72 minuten en bij een 3-2 achterstand vervangen worden. Ties Wieggers was zijn vervanger. Uiteindelijk lukte het De Doetinchemmers om terug te komen tot een 3-3 gelijkspel.

Voor De Graafschap scoorde onder meer aanvaller Devin Haen en kreeg ook middenvelder Camiel Neghli speeltijd. Vaags is dit seizoen tweede doelman bij de Doetinchemse voetbalclub achter Lichtenvoordenaar Hidde Jurjus.

Foto: REGIO8

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...