Ulft, Netherlands

Contractverlenging voor Kaak bij TOP Oss

Lion Kaak heeft zijn contract bij TOP Oss met drie jaar verlengd. De 27-jarige middenvelder uit Hengelo is bezig aan zijn tweede seizoen bij de eerstedivisionist.
Regio8 | 22 maart 2019 18:01 | Aangepast op 22 maart 2019 18:01
“Ik teken voor drie seizoenen, omdat ik waardeer wat ik hier heb”, zo laat Kaak weten in reactie op zijn contractverlenging. “Ik voel me hier om mijn gemak en krijg veel vertrouwen.” Kaak maakte in 2017 de overstap van De Graafschap naar de club uit Noord-Brabant omdat zijn contract in Doetinchem afliep. Eerder speelde hij onder meer voor Valencia B, Go Ahead Eagles en AGOVV.

Een driejarig contract is een unicum voor Top Oss. “Ik geloof in zijn persoonlijkheid”, aldus algemeen directeur Peter Bijvelds. “Hij bewaakt de normen, waarden en mentaliteit binnen de lijnen. Daarmee behoedt Lion – samen met een aantal anderen – de ploeg van het zakken door een ondergrens.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...