Ulft, Netherlands

Contractverlenging voor Kaak bij TOP Oss

Lion Kaak heeft zijn contract bij TOP Oss met drie jaar verlengd. De 27-jarige middenvelder uit Hengelo is bezig aan zijn tweede seizoen bij de eerstedivisionist.
Regio8 | 22 maart 2019 18:01 | Aangepast op 22 maart 2019 18:01
“Ik teken voor drie seizoenen, omdat ik waardeer wat ik hier heb”, zo laat Kaak weten in reactie op zijn contractverlenging. “Ik voel me hier om mijn gemak en krijg veel vertrouwen.” Kaak maakte in 2017 de overstap van De Graafschap naar de club uit Noord-Brabant omdat zijn contract in Doetinchem afliep. Eerder speelde hij onder meer voor Valencia B, Go Ahead Eagles en AGOVV.

Een driejarig contract is een unicum voor Top Oss. “Ik geloof in zijn persoonlijkheid”, aldus algemeen directeur Peter Bijvelds. “Hij bewaakt de normen, waarden en mentaliteit binnen de lijnen. Daarmee behoedt Lion – samen met een aantal anderen – de ploeg van het zakken door een ondergrens.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...