Ulft, Netherlands

Chauffeur bekneld na flink ongeval op N18

Een chauffeur van een vrachtwagen is dinsdag flink bekneld komen te zitten bij een ongeluk op de N18 ter hoogte van Lichtenvoorde. Een traumateam kwam ter plaatse om samen met de brandweer de bestuurder te bevrijden.
Regio8 | 30 april 2019 09:26 | Aangepast op 30 april 2019 09:26
Het ongeluk gebeurde omstreeks 08.30 uur. Een Litouwse vrachtwagen stond stil voor een stoplicht, toen een andere vrachtwagen daar achterop reed. Hoe het kwam dat de chauffeur niet opmerkte dat de vrachtwagen voor hem stil stond is onbekend. Door de botsing deukte de complete cabine in van de achterste vrachtwagen, waardoor de bestuurder bekneld kwam te zitten.

Een traumahelikopter kwam ter plaatse en een traumateam en de brandweer hebben samen de bestuurder moeten bevrijden. Over de ernst van zijn verwondingen is niets bekend, maar omstreeks 09.15, toen gepoogd werd de chauffeur te bevrijden, bewoog hij en had hij een zuurstofmasker op. De bestuurder van de Litouwse vrachtwagen raakte niet gewond, maar was wel enorm geschrokken.

Verkeer
Het verkeer vanaf Varsseveld richting Enschede kan langs het ongeval rijden. Het verkeer vanaf Groenlo naar Varsseveld wordt via de Hamelandroute omgeleid.

Later meer.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Livestream laat mensen thuis meekijken bij Ulftse Avondvierdaagse

Wandelaars kunnen zich opmaken voor de Ulftse Avondvierdaagse die woensdag van start gaat. Sinds een...

‘Prutje Peter’, een cultheld met authentiek dialect binnen Vios Beltrum

COLUMN / De spelers lopen van het veld af, evenals de scheidsrechter. In de bestuurskamer van Vios B...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...