Ulft, Netherlands

Busje vat tijdens rijden vlam bij Varsseveld

Een busje is dinsdagochtend tijdens het rijden in brand gevlogen in het buitengebied van Varsseveld. De bestuurder is daarbij met de schrik vrijgekomen.
Redactie REGIO8 | 13 september 2022 10:34 | Aangepast op 13 september 2022 10:34
De brand ontstond rond 10.00 uur toen de bestuurder over de Sinderenseweg reed. Hij ontdekte een brandje in zijn dashboard en parkeerde daarop zijn busje aan de zijkant van de weg. De brandweer kwam met één voertuig ter plaatse om het vuur te blussen.

Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt door het vuur, de bestuurder kon op tijd uit het voertuig komen. De auto moest na het incident worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Duitse snelweg A3 tussen Emmerich-Ost en Rees afgesloten na ongeval

Op de A3 van Arnhem richting Oberhausen, nabij de op- en afrit Netterden (Emmerich-Ost), heeft zonda...

Achterhoekse 'struikrovers' plunderen Varsseveldse tuinen

Legaal de tuin van iemand anders leegtrekken, in Varsseveld kon het zaterdagochtend. In de wijk Ess...

Van balkenbrij tot bloedworst, slachtvisite eert het oude ambacht

De maand november is traditioneel gezien de slachtmaand. Bij het Hofshuus in Varsseveld werd zaterda...

Busje belandt op zijkant na uitwijkmanoeuvre op N318

Een bestuurder van een busje is donderdagmiddag nabij Varsseveld met zijn voertuig omgeslagen na een...

Hoeveelheid schade op tribune van SC Varsseveld door brandje nog onduidelijk

Afgelopen zaterdagochtend werd het bestuur van SC Varsseveld wakker met het alarmerende bericht dat ...

Vier gewonden bij zwaar eenzijdig ongeval in Sinderen

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Sinderen zijn zondagavond vier inzittenden gewond geraakt. Er k...