Ulft, Netherlands

Busje komt in sloot terecht langs de N315

Een busje is donderdagmiddag in een sloot terechtgekomen langs de N315 tussen Doetinchem en Zelhem. De bestuurder is niet gewond geraakt bij het ongeval.
Tijmen Gerritsen | 10 december 2020 15:43 | Aangepast op 10 december 2020 15:43
Het eenzijdige ongeval vond rond 14.45 uur plaats op de Doetinchemseweg. Een busje, dat vanuit Doetinchem richting Zelhem reed, schoot van de weg en belandde in de sloot. Vermoedelijk merkte de bestuurder een afslaand voertuig te laat op, waarna hij de macht over het stuur verloor.

De automobilist is door het ambulancepersoneel gecontroleerd, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Het zwaar beschadigde busje moest door een bergingsbedrijf worden afgesleept. Het verkeer ondervond geen hinder van het ongeval.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...