Ulft, Netherlands

Burgzorg opgeroepen voor Nederland onder 20

Delano Burgzorg is door bondscoach Bert Konterman opgeroepen voor het Nederlands elftal onder 20 jaar. Het team speelt de komende week oefenwedstrijden tegen Mexico en Tsjechië.
Regio8 | 19 maart 2019 09:24 | Aangepast op 19 maart 2019 09:24
De in Amsterdam geboren aanvaller kwam via een talentendag binnen bij de Doetinchemse voetbalclub en beleeft dit seizoen zijn echte doorbraak. Tot nu toe kwam hij tot achttien wedstrijden voor de Superboeren. Voor de winterstop betrof het vooral invalbeurten, maar dit jaar start hij regelmatig in de basis. Afgelopen weekend viel hij tegen sc Heerenveen op door een fraaie slalomgoal te scoren.

Burgzorg is de eerste speler van De Graafschap die wordt opgeroepen voor het beloftenelftal sinds Bart Straalman. De verdediger uit Winterswijk maakte in 2016 onderdeel uit van de selectie van toenmalig trainer Remy Reijnierse.

Foto: REGIO8

Lees ook

Burgemeester Fellinger wil rectificatie: ‘De training is niet spiritueel’

Voorafgaand aan de raadsvergadering van de gemeente Montferland donderdagavond voelde burgemeester A...

Met fietsmarathon wil Slingeland Ziekenhuis geld ophalen voor beweegborden

Wie deze week op donderdag of vrijdag bij het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem binnenkomt, ziet b...

‘Normaal hoort op de erfgoedlijst’: anhangers willen band blijvend eren

Al vijftig jaar rockt Normaal in het Achterhoekse dialect. Ter ere van dat jubileum brengt schrijver...

Automobilist raakt van de weg en belandt in sloot Etten

Een automobilist is donderdag rond 13.15 uur van de weg geraakt op de Oude IJsselweg in Etten. De au...

De Belevenis klaar voor eerste editie in Gendringen: ‘Het is een ontdekkingsreis’

Na een jaar van afwezigheid is lichtfestijn De Belevenis van het Noaberschap terug. Dit jaar niet op...

Fractievoorzitters Montferland volgen spirituele training op verzoek burgemeester

De Montferlandse burgemeester Anne-Marie Fellinger is niet te spreken over het functioneren van de g...