Ulft, Netherlands

Buitenbaden in Achterhoek openen deuren

De eerste Achterhoekse buitenbaden hebben aangekondigd hun deuren te openen voor het nieuwe seizoen. Zwembad Het Vinkennest in Eibergen gaat zondag open, terwijl volgende week ook in Hoog-Keppel gezwommen kan worden.
Jeanine Jongh | 26 maart 2021 12:08 | Aangepast op 26 maart 2021 12:08
Het Vinkennest gaat zondag open voor het zwemmen van banen. Mensen die het bad in willen duiken moeten van te voren een plek reserveren. Het Hessenbad in Hoog-Keppel opent donderdag 1 april de deuren. De eerste drie dagen zijn ze exclusief voor leden geopend, vanaf 4 april is iedereen welkom. Om de coronaregels na te leven moeten mensen ook in Hoog-Keppel van te voren reserveren. “Vol is vol”, benadrukt Jaap Roelants, secretaris bij het Hessenbad.

Volgens Roelants gaan de meeste zwembaden in de regio twee weken later open dan het Hessenbad: “Iedereen mag dit zelf bepalen", aldus de secretaris. "Wel is het zo dat de gemeente de regels bepaald maar ze kunnen niet verbieden dat een buitenbad open mag. Vorig jaar was dat niet het geval. Tijdens de eerste lockdown openden we pas in mei of juni onze deuren.”

Foto: Hessenbad

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...