Ulft, Netherlands

Brand treft pand Ebbers Kozijnen in Etten

In een bedrijfspand in Etten is maandagochtend brand ontstaan. De brandweer was snel ter plaatse en heeft het vuur met een binnenaanval geblust.
Regio8 | 23 maart 2020 11:32 | Aangepast op 23 maart 2020 11:32
De brand ontstond rond 10.30 uur ’s ochtends in het bedrijfspand aan de Kampstraat. Vermoedelijk ontstond het vuur tijdens werkzaamheden aan het dak, waarna het oversloeg naar een spouwmuur. De brandweer kwam met twee voertuigen ter plaatse om de brand te blussen.

Na de binnenaanval werd het dak geïnspecteerd op mogelijke brandhaarden. Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt. Hoe groot de schade aan het bedrijfspand is, is niet bekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Botsing tussen auto's zorgt voor verkeershinder in Ulft

Redactie REGIO8 | 14 okt 2025 13:56

Lees ook

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...

Organisatie blikt terug op Terborg Toernooi: ‘Die verdediging was de beste ooit'

Na meer dan veertig jaar is er een einde gekomen aan het Terborg Toernooi. Het jeugdvoetbaltoernooi ...

Motorrijder gewond na aanrijding nabij Zeddam

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt bij een ongeval op de N316 bij Zeddam. De man is me...

Montferland start pilot met kamerverhuur aan statushouders

De gemeente Montferland start een pilot met kamerverhuur voor alleenstaande statushouders. Daarmee w...

DRU maakt draai na kritiek op college: ‘Onze brief had beter niet verstuurd kunnen worden’

De stichting DRU Industriepark heeft in aanloop naar de raadsvergadering donderdag een opvallende br...

DZC'68 wil scoren met respect: 'Vooral met plezier het spelletje beleven'

Op Sportpark Zuid in Doetinchem draaide het zaterdag volledig om sociale veiligheid. Voetbalverenigi...