Ulft, Netherlands

Brand in zorginstelling in Doetinchem

In een zorginstelling in Doetinchem is dinsdagochtend brand ontstaan in een van de slaapkamers. Er is een man aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij het vuur.
Tim Rondeel | 14 september 2021 10:14 | Aangepast op 14 september 2021 10:14
De brand ontstond rond 07.45 uur bij een zorginstelling aan de Kruisbergseweg. Er kwam een melding van een slaapkamerbrand en dit is later opgeschaald door de brandweer. In de slaapkamer waren meerdere vlammen te zien. Door het snelle handelen van personeel van de zorginstelling was het vuur gedoofd toen de brandweer arriveerde. Het pand is tijdelijk ontruimd geweest, mede door de rook die het gebouw in trok.

Na de brand is er een man aangehouden en meegenomen naar het politiebureau. Hij wordt verdacht van het aansteken van de brand.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...