Ulft, Netherlands

Bodem zwembad in Winterswijk gerepareerd

De beweegbare bodem van zwembad Jaspers in Winterswijk is gerepareerd. Vanwege de herstelwerkzaamheden was het bad vanaf zondag dicht, maar momenteel loopt het lege zwembad weer vol.
Regio8 | 8 januari 2020 15:11 | Aangepast op 8 januari 2020 15:11
“Hiervoor hebben we ruim achthonderd kubieke meter water nodig”, zo laat zwembad Jaspers weten. “Aangezien we met tien kubieke meter water per uur kunnen vullen, verwachten we dat het zwembad zaterdagmiddag weer gevuld is.” Nadat het water vervolgens klaar is gemaakt voor gebruikers, verwacht Jaspers de deuren zondag weer te openen.

Begin november ontstonden de problemen aan de beweegbare bodem van het zwembad. Door een defect kon de bodem niet meer helemaal omhoog, waardoor lessen een tijdlang op een andere manier zijn ingevuld.

Foto: Google Maps

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...