Ulft, Netherlands

Bestuurder ziet auto over het hoofd in Beek

Een automobilist is vrijdagmiddag op een andere auto gebotst in het buitengebied van Beek. Een van de betrokken bestuurders raakte daarbij gewond.
Serena Speet | 13 mei 2022 16:47 | Aangepast op 13 mei 2022 16:47
Het ongeval vond plaats rond 13.45 uur op de Arnhemseweg. De automobilist reed vanaf Beek in de richting van Didam en wilde links afslaan naar de Zuider Markweg. De bestuurder van een busje, die tegenover de automobilist voorgesorteerd stond om diezelfde weg in te slaan, belemmerde echter het zicht. De automobilist zag daardoor de bestuurder van een andere auto over het hoofd met de aanrijding tot gevolg.

Een van de betrokken automobilisten is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis. Beide auto's liepen schade op en moesten worden afgesleept. Het verkeer vanuit Beek in de richting van Didam is een tijdlang via één rijstrook langs het ongeval geleid.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Ongeval|112Achterhoek|

Lees ook

Botsing met meerdere voertuigen op berucht kruispunt bij Hengelo

Bij een botsing in Hengelo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Wel is er een flinke verkeers...

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Meerdere ongelukken in de Achterhoek door gladheid, code geel van kracht

Door gladheid zijn maandagochtend meerdere ongevallen gebeurd in de Achterhoek. In Westendorp, Ulft ...

Geluk bij een ongeluk in Haarlo; auto komt bijna schadeloos uit de sloot

Een bestuurder heeft donderdagavond geluk bij zijn ongeluk in Haarlo gehad. Hij belandde in een drog...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

Fietsster gewond na aanrijding op rotonde in Doetinchem

Een fietsster is donderdag gewond geraakt bij een aanrijding op de rotonde aan de Liemersweg in Doet...