gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Meerdere ongelukken in de Achterhoek door gladheid, code geel van kracht

f19d26457c02daa29c9b6a3b73aecb4c

Door gladheid zijn maandagochtend meerdere ongevallen gebeurd in de Achterhoek. In Westendorp, Ulft en Wijnbergen ging het mis. Tot 11.00 uur is code geel van kracht.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Rond 08.00 uur ging het mis op de kruising van de Stadsheidelaan en de Berkellaan in Westendorp. Toen een automobilist een bocht wilde maken, gleed hij rechtdoor en kwam hij tegen een boom tot stilstand. De bestuurder kwam ongedeerd uit het voertuig. De auto moest wel worden afgesleept.

In Ulft ging het iets voor 09.00 uur mis op de Vinkenstraat. Een jonge fietser ging met zijn elektrische fiets onderuit. Het toegesnelde ambulancepersoneel heeft hem met knieletsel meegenomen naar het ziekenhuis.

Rond dezelfde tijd als in Ulft gleed ook een auto van de weg in Wijnbergen. Een automobiliste reed vanaf Braamt in de richting van Vethuizen over de Koppelstraat. In een flauwe bocht raakte zij van de weg. De auto kwam tot stilstand in een droge sloot. De bestuurster is door de brandweer uit haar auto bevrijd. Ze is nagekeken door het ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.
5190c35abebc300bbd3bbc753f5663bc

Lees ook

TreinDE10

Onderzoek naar nieuwe treinverbinding met Duitsland

NS onderzoekt samen met Deutsche Bahn of er een extra internationale intercity kan gaan rijden tussen Nederland en het Duitse Ruhrgebied, met een stop in Arnhem. Dit kan voor reizigers uit de Achterhoek de OV-verbinding met Duitsland flink verbeteren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Nog voor het zomerreces duidelijkheid over coalitie Bronckhorst

GBB, PRO Bronckhorst, VVD en D66 verwachten nog voor het zomerreces een coalitieakkoord en een nieuw college te presenteren. Dat liet GBB-fractievoorzitter Robbert van Velsen donderdagavond weten tijdens een update aan de gemeenteraad.

FlexFlitserBoetes

Beruchte flitspaal Rijksweg in Gaanderen bezorgt inwoner zes verkeersboetes

Een flexflitser in Gaanderen houdt de gemoederen van inwoners al weken bezig. Ook op twee andere locaties in de gemeente Doetinchem moet hard rijden worden teruggedrongen. Henk te Mebel (74) was in mei zes keer de sjaak aan de Rijksweg. Zijn boeteteller staat nu op 778 euro.

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.