Ulft, Netherlands

Bestuurder verlaat plek ongeval in Hengelo

Een automobilist is in de nacht van zondag op maandag doorgereden na een botsing in Hengelo. Bij het ongeval werd een andere auto aan de achterkant geraakt. 
Regio8 | 4 augustus 2020 09:18 | Aangepast op 4 augustus 2020 09:18
Het ongeval vond plaats rond 03.50 uur op de Spalstraat in het centrum van Hengelo. Het is onbekend of de botsing plaatsvond terwijl beide auto's in beweging waren, of dat de geraakte auto geparkeerd stond op het moment van impact. Hoe dan ook heeft de laatstgenoemde flinke schade opgelopen. Uit onderzoek is gebleken dat het voertuig die de schade heeft veroorzaakt, mogelijk een grijze Mercedes Benz ML uit het bouwjaar tussen 2008 en 2010 betreft.

De politie is op zoek naar de bestuurder van dit voertuig en verzoekt diegene om contact op te nemen. Mensen die een soortgelijke auto herkennen met schade die kan duiden op deze botsing, worden ook verzocht zich te melden.

Foto: Politie Bronckhorst (ter illustratie)

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...