Ulft, Netherlands

Bestuurder schiet van de weg in Terborg

Een bestuurder is zondagmiddag van de weg geraakt op de Borgse Rieten in Terborg. In een scherpe bocht haalde hij de pedalen door elkaar en gaf gas in plaats van te remmen.
Regio8 | 10 november 2019 14:37 | Aangepast op 10 november 2019 14:37
De auto schoot na deze verwisseling tussen twee bomen door en kwam op de stoep terecht. Net voordat de man een tuin inreed, maakte hij een stuurcorrectie en reed in de volgende scherpe bocht rechtdoor de bosschage in en kwam daar tot stilstand.

De bestuurder is na het eenzijdig ongeval nagekeken door ambulancepersoneel en voor de zekerheid naar het ziekenhuis gebracht. De auto van de man is door een berger afgesleept.
Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...