Ulft, Netherlands

Bestuurder schiet van de weg in Terborg

Een bestuurder is zondagmiddag van de weg geraakt op de Borgse Rieten in Terborg. In een scherpe bocht haalde hij de pedalen door elkaar en gaf gas in plaats van te remmen.
Regio8 | 10 november 2019 14:37 | Aangepast op 10 november 2019 14:37
De auto schoot na deze verwisseling tussen twee bomen door en kwam op de stoep terecht. Net voordat de man een tuin inreed, maakte hij een stuurcorrectie en reed in de volgende scherpe bocht rechtdoor de bosschage in en kwam daar tot stilstand.

De bestuurder is na het eenzijdig ongeval nagekeken door ambulancepersoneel en voor de zekerheid naar het ziekenhuis gebracht. De auto van de man is door een berger afgesleept.
Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Annemiek Jetten tijdelijk aan het roer als burgemeester van Winterswijk

Annemiek Jetten (61) is maandag door commissaris van de Koning Daniël Wigboldus officieel beëdigd al...

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...

Van Woodstock naar zorg met wifi: zo denkt de Achterhoek over hoe we oud worden

Wie zorgt er straks voor wie? De Achterhoek tast nieuwe vormen voor ouderenzorg af. Wat moeten we? W...

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...