Ulft, Netherlands

Bestuurder belandt in berm in Borculo

Een bestuurder is donderdagochtend hard in de berm terecht gekomen na een uitwijkmanoeuvre. Een tegenligger hield niet genoeg rechts waardoor de bestuurder zich gedwongen voelde om actie te ondernemen.
Regio8 | 6 februari 2020 11:59 | Aangepast op 6 februari 2020 11:59
De situatie voltrok zich omstreeks 06.20 op de Rondweg in Borculo. De man reed vanuit de richting Ruurlo naar de rotonde bij Het Hambroek toen het misging. Een bestelbus kwam hem tegemoet, maar liet te weinig ruimte over waardoor de automobilist moest uitwijken. Hij kwam daardoor in de berm terecht, waardoor hij schade opliep aan zijn wagen.

De politie is op zoek naar getuigen en naar de bestuurder van de bestelbus. Of de automobilist gewond is geraakt, is niet bekend.

Foto: Politie Berkelland

Lees ook

Zoektocht naar vermiste tamandua nog altijd in volle gang in Eibergen

Met man en macht en met behulp van zoekhonden, warmtecamera's en drones wordt nog altijd naar de ont...

Ulftse kinderen vieren tachtig jaar vrijheid op acht meter hoogte

Geen rekenen of spelling dinsdag en woensdag voor basisschoolkinderen uit Ulft. Het klaslokaal wordt...

Achterhoek presenteert nieuwe woningdeal: 'We investeren in de leefbaarheid'

De Achterhoek heeft een nieuwe woningdeal opgesteld voor meer woningbouw dan eerder beoogd. In de vo...

Feestzaal Spilman verdwijnt voorgoed uit Beltrum: ‘Eeuwig jammer, maar de jeugd wil hier wonen’

Waar vroeger honderden mensen feestvierden, klinken nu het breken van puin van een sloopkraan en de ...

Rollators in de polonaise: Reurpop nodigt honderden ouderen uit om feest te vieren

Zondagochtend veranderde Reurpop in Ruurlo even in een waar danspaleis voor de 65-plusser. Tientalle...

Nieuwe stakingen NS hebben geen gevolgen op het Achterhoekse spoor

Het NS-personeel gaat dinsdag 17 juni 2025 opnieuw staken. Dat laten de vakbonden VVMC en FNV weten....