Ulft, Netherlands

Bengevoord laat droom kapper uitkomen

De droom van haarstylist Güney Uctop is in vervulling gegaan, namelijk de burgemeester van Winterswijk Joris Bengevoord knippen. Woensdagmiddag zat Bengevoord in de stoel van de Winterswijkse kapper.
Regio8 | 1 juli 2021 11:27 | Aangepast op 1 juli 2021 11:27
"Bij deze nodig ik de burgemeester van Winterswijk uit", maakte Uctop twee weken geleden kenbaar tijdens een interview met REGIO8. Dat zijn droom zo snel uit zou komen vindt de haarstylist erg leuk: "We hebben interessante gesprekken gehad, de burgemeester was ook erg enthousiast over mij als ondernemer." De Winterswijker heeft erg zijn best gedaan om het kapsel van de burgervader tiptop te maken. Of Bengevoord vaker terugkomt is lastig in te schatten: "Hij heeft al van kleins af aan een vaste kapper, maar wie weet mag ik hem in de toekomst nog eens hier ontvangen", aldus Uctop.

BN'ers als Lil' Kleine en Big2 mag de Winterswijker al tot zijn klantenkring rekenen. Een nieuwe droom om na te jagen heeft de haarstylist ook al, de Doetinchemmer Alexander Buttner is een naam die nu bovenaan zijn lijstje van bekende Achterhoekers staat: "Hij is natuurlijk erg bekend hier in de regio, hem knippen is een doel om naar toe te groeien. Een mooie droom."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...