Ulft, Netherlands

Auto’s botsen op elkaar op N815 bij Wehl

Twee auto’s zijn maandagavond op elkaar gebotst op een kruising op de N815 bij Wehl. Beide voertuigen raakten daarbij flink beschadigd.
Jasper Hazelaar | 22 december 2020 09:17 | Aangepast op 22 december 2020 09:17
Een van de bestuurders wilde rond 19.00 uur vanuit de Nijverheidsweg de Weemstraat N815 opdraaien, maar zag daarbij een van links komende auto over het hoofd. De automobilisten konden elkaar niet meer ontwijken met de aanrijding tot gevolg. Geen van de betrokkenen raakte daarbij gewond.

Beide voertuigen raakten beschadigd en moesten worden afgesleept. Het verkeer ondervond flinke hinder van de aanrijding.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...