Ulft, Netherlands

Auto’s botsen op elkaar bij Lichtenvoorde

Twee auto’s zijn dinsdagavond op elkaar geknald nabij Lichtenvoorde. Een van de bestuurders reed daarbij waarschijnlijk door een rood verkeerslicht.
Regio8 | 22 mei 2019 09:17 | Aangepast op 22 mei 2019 09:17
Het ongeval vond rond 19.45 uur plaats op de kruising van de N18 met de Hamelandweg. Een vrouw reed vanuit Groenlo in de richting van Lichtenvoorde en wilde op de kruising linksaf slaan. Een bestuurder, rijdend in de tegenovergestelde richting, negeerde het rode verkeerslicht en knalde op de afslaande auto.

De vrouw is na het ongeval voor controle meegebracht naar het ziekenhuis. De man kwam met de schrik vrij. Beide betrokken voertuigen raakten flink beschadigd en moesten worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Persoon zwaargewond na val uit hotelraam in Zeddam

Bij een hotel aan de ’s-Heerenbergestraat in Zeddam is een persoon zwaargewond geraakt na een val ui...

Tropisch begin van de zomer in de Achterhoek: “Het wordt bakken en braden”

De astronomische zomer is zaterdag officieel begonnen en dat merken inwoners van de Achterhoek gelij...

Vermiste miereneter tamandua teruggevonden in Eibergen: ‘Ze liep vrijwillig de kist in’

De vermiste boom-miereneter, tamandua, die vorige week ontsnapte uit haar verblijf in Hof van Eckber...

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...