Ulft, Netherlands

Auto's botsen na voorrangsfout in Zeddam

Twee auto's zijn woensdagochtend tegen elkaar gebotst op een kruising in het dorp Zeddam. Een van de bestuurders is daarbij gewond geraakt.
Jasper Hazelaar | 24 november 2021 08:31 | Aangepast op 24 november 2021 08:31
Het ongeval gebeurde rond 06.00 uur op de kruising van de Bovendorpsstraat met de Kilderseweg. Een bestuurder zag de andere automoblist op het kruispunt over het hoofd, met de aanrijding tot gevolg. Een van de auto's kwam na de botsing tegen een huis aan. Daarbij is lichte schade ontstaan. De brandweer heeft een van de bestuurders na het ongeval uit de auto moeten halen.

Een van de betrokken automobilisten is gewond geraakt en met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. De auto's raakten flink beschadigd en moesten worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee auto's zwaar beschadigd door brand in Doetinchem: politie doet onderzoek

In de nacht van maandag op dinsdag zijn aan de Beethovenlaan in Doetinchem twee voertuigen ernstig b...

Groep wandelaars voorkomt grote bosbrand bij Ruurlo

Een groep oplettende wandelaars heeft maandagavond voorkomen dat er een grote brand is ontstaan in h...

22-jarige doelman Ties Wieggers tot zomer 2027 bij De Graafschap

Doelman Ties Wieggers verlengt zijn contract bij De Graafschap tot zomer 2027 met optie voor nog een...

Annemiek Jetten tijdelijk aan het roer als burgemeester van Winterswijk

Annemiek Jetten (61) is maandag door commissaris van de Koning Daniël Wigboldus officieel beëdigd al...

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...