Ulft, Netherlands

Automobiliste rijdt tegen boom nabij Aalten

Een automobiliste is dinsdagmiddag tegen een boom gereden in het buitengebied van Aalten. Twee personen zijn na het ongeval overgebracht naar het ziekenhuis.
Regio8 | 2 juli 2019 16:31 | Aangepast op 2 juli 2019 16:31
De vrouw reed omstreeks 15.45 uur over de Dinxperlosestraatweg in de richting van Dinxperlo toen het misging. Ze kwam met haar voertuig aan de linkerzijde van de weg in de berm terecht waarna de auto tegen een boom knalde. De vrouw en haar medepassagier zijn na het ongeval met onbekende verwondingen zijn overgebracht naar het ziekenhuis.

De auto is door de botsing op het fietspad terecht gekomen en moest worden afgesleept. Over de exacte oorzaak van het ongeval is niks bekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Botsing tussen auto's zorgt voor verkeershinder in Ulft

Redactie REGIO8 | 14 okt 2025 13:56

Lees ook

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...

Organisatie blikt terug op Terborg Toernooi: ‘Die verdediging was de beste ooit'

Na meer dan veertig jaar is er een einde gekomen aan het Terborg Toernooi. Het jeugdvoetbaltoernooi ...

Motorrijder gewond na aanrijding nabij Zeddam

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt bij een ongeval op de N316 bij Zeddam. De man is me...

Montferland start pilot met kamerverhuur aan statushouders

De gemeente Montferland start een pilot met kamerverhuur voor alleenstaande statushouders. Daarmee w...

DRU maakt draai na kritiek op college: ‘Onze brief had beter niet verstuurd kunnen worden’

De stichting DRU Industriepark heeft in aanloop naar de raadsvergadering donderdag een opvallende br...

DZC'68 wil scoren met respect: 'Vooral met plezier het spelletje beleven'

Op Sportpark Zuid in Doetinchem draaide het zaterdag volledig om sociale veiligheid. Voetbalverenigi...