Ulft, Netherlands

Automobilist ramt twee geparkeerde auto’s

Een automobilist is maandagavond op een geparkeerde auto gebotst in Doetinchem. Hij was mogelijk onder invloed van verdovende middelen toen het ongeval gebeurde.
Jhazelaar | 7 juni 2022 11:58 | Aangepast op 7 juni 2022 11:58
De botsing vond rond 18.45 uur plaats op de Duval Slothouwerstraat. De bestuurder kwam vanuit de richting van het zwembad aanrijden toen hij door onbekende oorzaak te ver naar de linkerzijde uitweek. Daar botste hij op een van de twee geparkeerde auto’s. Dit voertuig schoot vervolgens door tegen de auto die daarvoor geparkeerd stond.
De bestuurder raakte niet gewond bij het ongeval. Wel was er mogelijk drugs in het spel, zo bleek uit een test van de politie. Een daaropvolgende bloedtest moet uitsluitsel bieden. Twee van de drie voertuigen die beschadigd raakten bij het ongeval moesten worden afgesleept.
Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...