Ulft, Netherlands

Automobilist raakt scooter nabij Silvolde

Een automobilist is zondagmiddag op een snorscooter geknald in Silvolde. Een jongen en een meisje die op de tweewieler zaten liepen daarbij schaafwonden op.
Regio8 | 8 april 2019 10:08 | Aangepast op 8 april 2019 10:08
De bestuurder van de auto reed vanuit Terborg richting Silvolde en wilde rond 17.00 uur vanaf de Terborgseweg de parkeerplaats van een restaurant oprijden. Hierbij zag hij een snorscooter over het hoofd, met de aanrijding tot gevolg. De tweewieler ging daarbij onderuit.

Een jongen en een meisje die op de tweewieler zaten zijn na het ongeval gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefden ondanks schaafwonden niet mee naar het ziekenhuis. De bestuurder en een inzittende van de auto raakten niet gewond.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...