Ulft, Netherlands

Automobilist raakt ree op N313 bij Aalten

Een automobilist is maandagavond tegen de middengeleider geklapt op de N313 bij Aalten. De bestuurder probeerde uit te wijken voor een overstekende ree.
Regio8 | 27 oktober 2020 09:00 | Aangepast op 27 oktober 2020 09:00
De automobilist reed rond 19.15 uur over de N313 richting Dinxperlo toen het misging. Een ree stak ter hoogte van de Hessenweg de weg over, waarna de bestuurder probeerde het dier te ontwijken. Dit lukte slechts gedeeltelijk, de ree werd alsnog licht geraakt en de auto kwam tegen de betonnen middengeleider aan.

De auto liep door de klap schade op en is afgesleept. De bestuurder is na het ongeval met een ambulance meegenomen naar het ziekenhuis in Winterswijk voor controle. Daar is hij later opgehaald door zijn vader en naar huis gebracht.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...