gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobilist gewond na eenzijdig ongeval in Winterswijk

115d23e80601f5a39f30af99116c2ad6.jpg

Een automobilist is vrijdagochtend de macht over het stuur verloren en over de kop geslagen in Winterswijk. Hij is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

Redactie REGIO8 |
Het eenzijdige ongeval gebeurde rond 11.30 uur aan de Misterweg. Het ging mis in een scherpe bocht ter hoogte van de Huttenweg. De bestuurder trok zijn stuur naar rechts, waarom hij dat deed is niet bekend. Vervolgens kwam het voertuig dwars op de weg terecht en schoof hij zijwaarts de berm in. Met de achterzijde raakte de auto een boom, waarna het voertuig over de kop sloeg en in een bouwland terecht kwam. De bestuurder kon zelfstandig uit de auto komen.

Hulpdiensten hebben eerste hulp verleend, de automobilist is met onbekende verwondingen meegenomen naar het ziekenhuis. Het overige verkeer in beide richtingen wordt vanaf de afslag Miste omgeleid via de parallelweg. De personenauto moet uit het bouwland worden gehaald en afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Martin Messing messenslijpen Repair Cafe.jpeg

Repair Café Silvolde viert 10-jarig jubileum: ‘Proberen niks weg te gooien’

Van broodrooster tot bot mes en van pop tot radio. Al tien jaar biedt het Repair Café in Silvolde een tweede leven aan diverse kapotte spullen. Martin Messing (71) was 9 april 2016 initiatiefnemer van het maandelijkse reparatiepunt in De Schuylenburgh. Op de Azoralocatie kan hij rekenen op een vast team vrijwilligers.

WhatsApp Image 2026-04-09 at 11.54.59.jpeg

Auto belandt in Aaltense Keizersbeek: geen gewonden

Een auto is donderdagochtend nabij de Haartsestraat in Aalten in het water beland. Er waren geen gewonden.

A12.png

Rijkswaterstaat waarschuwt voor vertraging op A12: 'Forse hinder op donderdag'

Rijkswaterstaat verwacht op donderdagochtend wél forse verkeershinder wegens de afsluitingen van de IJsselbrug. Wie woensdagochtend vanaf Duiven de brug in de A12 over ging, merkte dat alle rijbanen gewoon open waren, ondanks waarschuwingen van Rijkswaterstaat. Op woensdagavond verandert de verkeerssituatie echter, waardoor er vanaf donderdag nog maar twee rijbanen open zijn.

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.

OngevalBlur3.jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen nabij Groenlo: twee personen gewond

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg ter hoogte van Groenlo zijn woensdagochtend twee personen gewond geraakt. Er waren vier voertuigen betrokken bij het ongeval.