Ulft, Netherlands

Automobilist botst tegen boom in Doetinchem

Een automobilist is vrijdagmiddag bij een eenzijdig ongeval op een bedrijventerrein in Doetinchem tegen een boom gebotst. De bestuurder verloor mogelijk de macht over het stuur toen hij optrok.
Redactie REGIO8 | 24 februari 2023 16:54 | Aangepast op 24 februari 2023 16:54
Het ongeval gebeurde rond 16.00 uur. De automobilist reed op de Industriestraat, in de richting van de Havenstraat, en knalde daarbij tegen een boom aan de linkerzijde van de weg. De bestuurder van de auto is niet gewond geraakt. Ter plaatse gekomen agenten hebben een blaastest bij de automobilist afgenomen. Daaruit bleek dat hij niet had gedronken.

De exacte oorzaak van het ongeval is niet bekend, wel geven omstanders aan dat zij de bestuurder vlak voor het incident flink gas hoorden geven. Mogelijk is hij hierdoor de macht over het stuur verloren. De auto raakte flink beschadigd en moest worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...