Ulft, Netherlands

Autobrand 's-Heerenberg niet aangestoken

De politie heeft geen brandstichting kunnen vaststellen bij de autobrand die op de ochtend van 8 april ontstond aan De Harp in ‘s-Heerenberg. Deze conclusie is getrokken na het horen van getuigen en het bekijken van camerabeelden.
Jeanine Jongh | 14 mei 2021 15:57 | Aangepast op 14 mei 2021 15:57
De politie heeft de autobrand onderzocht om te achterhalen of er mogelijk sprake was van brandstichting. Uit het horen van getuigen en het bekijken van camerabeelden uit de buurt is niets naar voren gekomen dat op brandstichting wijst. Er is ook sporenonderzoek verricht, maar hierbij kon geen brandoorzaak worden vastgesteld. Mogelijke sporen kunnen ook door de brand vernietigd zijn. Omdat geen enkele bevinding uit het onderzoek op brandstichting wijst, heeft de politie het onderzoek in overleg met het Openbaar Ministerie afgerond.

De betrokkenen zijn over de uitkomsten geïnformeerd. De brand ontstond donderdagochtend 8 april rond 05.30 uur. De brandweer was snel ter plaatse, maar kon niet voorkomen dat de auto's volledig uitbranden. Ook de carport raakte beschadigd door de brand. De politie ging destijds uit van brandstichting als oorzaak, maar dat blijkt na meer dan een maand niet het geval te zijn.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Overleden persoon gevonden langs Baakseweg in Vorden

Redactie REGIO8 | 13 jul 2025 13:42

Lees ook

Orgel Joke steelt de show op de Zwarte Cross: 'Ik ben gewoon Joke'

Orgel Joke zet alweer de Zwarte Cross op zijn kop. Dit keer niet op het festivalterein zelf, maar in...

Typhoon maakt met rode lijn statement op Zwarte Cross

Typhoon vraagt tijdens zijn optreden op het hoofdpodium op de Zwarte Cross aandacht voor wereldvrede...

Zo opent De Heinoos het hoofdpodium op de Zwarte Cross

De Heinoos heeft het maar druk op de donderdag van de Zwarte Cross. 's Ochtends trapten ze het festi...

Stikstof en stroken: Winterswijk klem tussen goede wil en harde regels

De stikstofproblematiek hangt als een dikke mist over Winterswijk. Terwijl de gemeente al jarenlang ...

Poorten camping Zwarte Cross geopend

De poorten van de Zwarte Cross-camping zijn donderdagochtend om 08.00 uur geopend. Duizenden crossga...

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...