Ulft, Netherlands

Auto schiet van de weg af nabij Ruurlo

Een auto is zondagmiddag van de weg geschoten tussen Ruurlo en Vorden. Bij het eenzijdige ongeval zijn alle vier de inzittenden gewond geraakt.
Jasper Hazelaar | 9 mei 2021 17:23 | Aangepast op 9 mei 2021 17:23
Het ongeval vond rond 15.15 uur plaats op de Vordenseweg, ter hoogte van de Slagmansdijk. De auto reed door onbekende oorzaak net voor een bocht van de weg af en kwam daarbij in de sloot terecht. Een vrouw moest na het ongeluk uit de auto worden geknipt. Zij is, evenals de andere inzittenden, per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

Naast de ambulances, kwam ook een traumahelikopter ter plaatse. Een arts is vanuit de helikopter overgestapt in een van de ziekenwagens. De verkeersongevallenanalyse komt ter plaatse voor verder onderzoek. Het verkeer is een tijdlang via één rijstrook langs het ongeval geleid.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....