Ulft, Netherlands

Auto schiet van de weg af nabij Ruurlo

Een auto is zondagmiddag van de weg geschoten tussen Ruurlo en Vorden. Bij het eenzijdige ongeval zijn alle vier de inzittenden gewond geraakt.
Jasper Hazelaar | 9 mei 2021 17:23 | Aangepast op 9 mei 2021 17:23
Het ongeval vond rond 15.15 uur plaats op de Vordenseweg, ter hoogte van de Slagmansdijk. De auto reed door onbekende oorzaak net voor een bocht van de weg af en kwam daarbij in de sloot terecht. Een vrouw moest na het ongeluk uit de auto worden geknipt. Zij is, evenals de andere inzittenden, per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

Naast de ambulances, kwam ook een traumahelikopter ter plaatse. Een arts is vanuit de helikopter overgestapt in een van de ziekenwagens. De verkeersongevallenanalyse komt ter plaatse voor verder onderzoek. Het verkeer is een tijdlang via één rijstrook langs het ongeval geleid.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Annemiek Jetten tijdelijk aan het roer als burgemeester van Winterswijk

Annemiek Jetten (61) is maandag door commissaris van de Koning Daniël Wigboldus officieel beëdigd al...

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...

Van Woodstock naar zorg met wifi: zo denkt de Achterhoek over hoe we oud worden

Wie zorgt er straks voor wie? De Achterhoek tast nieuwe vormen voor ouderenzorg af. Wat moeten we? W...

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...