Ulft, Netherlands

Auto rijdt verkeerslicht omver in Doetinchem

Een 66-jarige automobilist uit Vorden heeft donderdagochtend een verkeerslicht omver gereden in Doetinchem. Mogelijk werd de bestuurder van de Aston Martin onwel, waardoor hij tegen het object botste.
Regio8 | 26 maart 2020 12:04 | Aangepast op 26 maart 2020 12:04
Het ongeval vond rond 11.30 uur plaats op de C. Missetstraat, bij de brug over de Oude IJssel. De bestuurder reed in de richting van de Europaweg toen het misging. Hij botste tegen een verkeerslicht aan, waarbij het object naar beneden kwam. Oorzaak was mogelijk een onwelwording, de bestuurder is na de botsing door omstanders uit de auto gehaald.

De automobilist is vervolgens door ambulancepersoneel nagekeken, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De Aston Martin DBS raakte bij het ongeval beschadigd en moest worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...