Ulft, Netherlands

Auto rijdt tegen schakelkastje nabij Zelhem

Twee automobilisten zijn donderdagavond gewond geraakt bij een botsing in het buitengebied van Zelhem. Een van de bestuurders reed daarbij een schakelkastje omver.
Regio8 | 14 februari 2020 09:32 | Aangepast op 14 februari 2020 09:32
De twee voertuigen reden rond 19.15 uur vanuit Zelhem over de Doetinchemseweg toen het misging. De voorste bestuurder wilde afslaan om de Terborgseweg in te rijden, maar werd daarbij over het hoofd gezien door de achterligger. De auto’s botsten op elkaar, waarbij een van de voertuigen tegen een schakelkastje botste. De andere eindigde in een droogstaande sloot.

Twee personen zijn na het ongeval overgebracht naar het ziekenhuis. Beide betrokken voertuigen moesten worden afgesleept. De weg is een tijdlang afgesloten geweest voor het overige verkeer.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...