Ulft, Netherlands

Auto over de kop bij ongeval op A18 bij Didam

Een automobilist is zaterdagavond gewond geraakt bij een ernstig ongeval op de A18 nabij Didam. Zijn auto sloeg over de kop en eindigde in de berm naast de snelweg.
Regio8 | 30 juni 2019 10:33 | Aangepast op 30 juni 2019 10:33
Het ongeluk vond rond 23.45 uur plaats op de snelweg A18 tussen Wehl en Didam. Twee auto's kwamen door onbekende reden met elkaar in een aanraking, waarbij een van de voertuigen over de vangrail sloeg. Het voertuig eindigde op de kop in de berm, waarna de bestuurder bekneld kwam te zitten.

De inzittende van de auto die in de berm eindigde, is met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder van de andere auto is niet gewond geraakt. Een rijstrook is een tijdlang afgesloten geweest na het ongeval.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...