Ulft, Netherlands

Auto komt op zijkant terecht in Aalten

Bij een aanrijding tussen twee voertuigen in Aalten is een betrokken busje op de zijkant terecht gekomen. Bij de aanrijding raakte geen van de betrokkenen gewond.
Kevin ten Dolle | 16 april 2021 10:42 | Aangepast op 16 april 2021 10:42
Het ongeval gebeurde omstreeks 08.15 uur op de kruising van de Industriestraat met de Nijverheidsweg en Eerste Broekdijk. De bestuurder van de personenauto kwam door nog onbekende oorzaak met het groene busje in aanraking, met het ongeval tot gevolg.

Een van de bestuurders is door het toegesnelde ambulancepersoneel gecontroleerd, maar hoefde niet meer naar het ziekenhuis. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Voorlopig geen bezwaar vanuit Emmerich tegen landbouwsluis bij Beek

Tim Rondeel | Eveline Zuurbier | 27 aug 2025 14:30

Lees ook

Grondeigenaren profiteren mee van grote windmolens in Berkelland en Oost Gelre

Berkelland en Oost Gelre trekken samen op bij de realisatie van een windmolenpark op de grens van be...

Vorden viert wielrenfeest na spannende 'Ronde van de Achterhoek'

Johan Dorussen heeft zondag de Ronde van de Achterhoek op zijn naam geschreven. Na 192 kilometer doo...

‘Zelhem Op Hete Kolen’ droomt van weekendevenement na eerste editie

Zelhem stond dit weekend letterlijk en figuurlijk op hete kolen. Honderden bezoekers trokken naar he...

Aanrijding met busje en voertuig op Slingerparallel in Etten

Bij een kop-staartaanrijding op de Slingerparallel in Etten zijn twee voertuigen hard met elkaar in ...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten is zaterdag niemand gewond geraakt. Beide voertuigen m...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...