Ulft, Netherlands

Auto botst tegen vrachtwagen bij Wehl

Een automobilist is zondagmiddag tegen een vrachtwagen aangereden bij Wehl. De bestuurder raakte niet gewond, maar moest na de botsing wel mee naar het politiebuerau.
Jasper Hazelaar | 2 mei 2021 17:36 | Aangepast op 2 mei 2021 17:36
De auto reed rond 16.15 uur vanaf de snelweg A18 richting Wehl toen het misging. Door onbekende reden kwam de automobilist op de verkeerde weghelft terecht, waar op dat moment een vrachtwagen reed. De voertuigen botsten vervolgens tegen elkaar aan, waarbij de auto zwaar beschadigd raakte. De vrachtwagen had slechts een lekke band.

De automobilist is na het ongeval nagekeken door ambulancepersoneel, maar hij hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Wel moest de bestuurder van de auto mee naar het politiebureau voor een alcoholtest. De Weemstraat is na het ongeval een tijdlang afgesloten geweest.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...