Ulft, Netherlands

Auto botst op boom in buitengebied Halle

Een auto is donderdagochtend van de weg geschoten in het buitengebied van Halle. Het voertuig kwam uiteindelijk tegen een boom tot stilstand.
Jasper Hazelaar | 21 januari 2021 09:11 | Aangepast op 21 januari 2021 09:11
De auto reed rond 07.00 uur vanuit Heelweg over de Landstraat in de richting van Halle toen het misging. Door onbekende oorzaak schoot de wagen naar links en raakte van de weg af. Het voertuig kwam uiteindelijk tegen een boom in een droge sloot tot stilstand.

De inzittende is na het ongeval met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. De auto moest uit de sloot worden gehaald en is afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...