Ulft, Netherlands

Auto belandt op de kop in sloot Doetinchem

Een auto is dinsdagmiddag op zijn kop in een sloot terechtgekomen in Doetinchem. Geen van de inzittenden is gewond geraakt bij het eenzijdige ongeval.
Tijmen Gerritsen | 29 december 2020 15:07 | Aangepast op 29 december 2020 15:07
Het ongeval vond rond 14.00 uur plaats op de Ellegoorsestraat. De bestuurder reed in richting van de Varsseveldseweg, waarna de automobilist in een bocht de macht over het stuur verloor. Vervolgens kwam het voertuig op zijn kop terecht in de sloot. Het toegesnelde ambulancepersoneel heeft de twee inzittenden gecontroleerd, maar ze hoefden niet mee naar het ziekenhuis.

Het voertuig is zwaar beschadigd geraakt bij het ongeval. Een bergingsbedrijf zal ter plaatse komen om de auto af te slepen. De Ellegoorsestraat was tijdelijk dicht vanwege het ongeluk.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...