Ulft, Netherlands

Auto belandt in de sloot op N319 bij Ruurlo

Een auto is woensdagavond in een sloot terechtgekomen langs de N319 tussen Groenlo en Ruurlo. De bestuurder kwam bij het eenzijdige ongeval met de schrik vrij.
Tijmen Gerritsen | 24 december 2020 09:43 | Aangepast op 24 december 2020 09:43
Het incident vond rond 18.15 uur op plaats op de Groenloseweg. Een automobilist, die vanuit Groenlo richting Ruurlo reed, schoot in een bocht rechtdoor. Vervolgens is de auto over de kop geslagen en in een sloot op een bouwland terechtgekomen. Hoe het ongeval heeft kunnen plaatsvinden is onbekend. Geen van de betrokkenen is gewond geraakt.

De auto is na het ongeval door een trekker uit de sloot gehaald, aangezien de berger er vanwege de zachte berm niet bij kon komen. Het verkeer is een tijdlang via een rijstrook omgeleid.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...