Ulft, Netherlands

Arrestaties na vondst van drugs in Langerak

De politie heeft maandag twee personen gearresteerd naar aanleiding van drugsvondst bij een leegstaand zalencentrum in Langerak. Het gaat om een 32-jarige vrouw en een 62-jarige man uit Nijmegen.
Jasper Hazelaar | 3 mei 2021 17:23 | Aangepast op 3 mei 2021 17:23
“Ze worden verdacht van overtreding van de Opiumwet”, laat de politie weten. “Beiden zijn ingesloten voor verhoor.” Vorige week werden bij een gezamenlijke controle van de gemeente Doetinchem en de politie twee zeecontainers aangetroffen achter het pand. In de ene container zat drugsafval, in de ander werden grondstoffen gevonden voor de productie van vermoedelijk methamfetamine.

Het gevonden drugsafval is, evenals de aanwezige grondstoffen, in beslag genomen. Dit zal worden vernietigd. Het pand is inmiddels door de gemeente gesloten en verzegeld. Het voormalige zalencentrum aan de Keppelseweg sloot in de zomer van 2012 de deuren.

Foto: REGIO8

Lees ook

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

Brand in bijgebouw aan Wilhelminastraat in Didam

Bij een bijgebouw van een woning aan de Wilhelminastraat in Didam is woensdagavond brand uitgebroken...

VNG Jaarcongres in 2026 naar de Achterhoek: Oost Gelre en Winterswijk gastgemeenten

In 2026 strijkt het jaarlijkse congres van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) neer in de ...