Ulft, Netherlands

Angstig De Graafschap pakt punt in Volendam

Regio8 | 22 september 2017 22:35 | Aangepast op 22 september 2017 22:35
In de eerste helft probeerde De Graafschap te voetballen, maar waren de Doetinchemmers in de opbouw uitermate slordig. FC Volendam was met name uit omschakelmomenten gevaarlijk, zo trof Nick Doodeman de vuisten van Filip Bednarek. De Graafschap zette er zelf vrij weinig tegenover, op een bal in het zijnet van Daryl van Mieghem na.

Na rust oogde De Graafschap beter. De Superboeren gingen wat opportunistischer spelen en waren met een pegel van Sjoerd Ars op de lat nog het dichtst bij een treffer. Aan de andere kant vergat Volendam zijn kansjes af te ronden. In de slotminuut had invaller Fabian Serrarens nog 0-1 kunnen maken.

Door dit doelpuntloos gelijkspel blijft De Graafschap zesde in de Jupiler League. Volgende week komt FC Emmen naar De Vijverberg.

Foto: REGIO8

Lees ook

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...

'Vakwethouder' Emmeke Gosselink laat gemeente Bronckhorst los

Wethouder Emmeke Gosselink heeft laten weten na de volgende gemeenteraadsverkiezingen te stoppen als...

Voorrangsfout zorgt voor botsing tussen twee auto’s in Doetinchem

Twee personenauto’s zijn dinsdagavond betrokken geraakt bij een aanrijding. Het ging mis op de kruis...

Shanice moest zoontje laten gaan, Marieta geeft haar een gezicht

Een miskraam. Werd niet over gesproken. Met veel verborgen verdriet tot gevolg. Fotografe Marieta La...