Ulft, Netherlands

Alleen blikschade bij aanrijding bij Radstake

Bij een kopstaartaanrijding zondagmiddag bij de Radstake is alleen sprake van forse blikschade. Het stoplicht bij de uitgaansgelegenheid sprong op rood, wat wel gezien werd door de voorste auto maar niet door de achterste.
Regio8 | 7 april 2019 13:57 | Aangepast op 7 april 2019 13:57
Een aanrijding was vervolgens onvermijdelijk. Zowel in de voorste auto als de achterste auto, waarin behalve de inzittenden ook nog twee hondjes zaten, raakte niemand gewond. Ook de dieren bleven ongedeerd.

Omdat het ongeval op de rijstrook voor rechtdoor gebeurde, ondervond het verkeer enige hinder van het ongeval. Beide voertuigen liepen forse schade op en moesten worden afgesleept, de achterste auto is mogelijk zelfs total loss.
Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....