Ulft, Netherlands

Doetinchemse site Kleertjes.com verkocht

De Doetinchemse webshop voor kinderkleding Kleertjes.com is verkocht aan het grote online warenhuis Wehkamp. Van een definitief vertrek uit de Achterhoek is geen sprake volgens oprichtster Claudia Willemsen, die trots is dat haar 'kindje' wordt overgenomen.
Regio8 | 13 augustus 2021 16:00 | Aangepast op 13 augustus 2021 16:00

"Het bedrijf is net achttien jaar geworden, volwassen", vertelt Willemsen. "Dan kun je uit huis." Niet alleen de oprichtster is tevreden, ook huidig CEO Siad Awwad is blij met de verkoop. "We hebben een waanzinnige reis gemaakt en als merk naamsbekendheid kunnen creëren", aldus Awwad. "Dan is het voor grotere bedrijven aantrekkelijk om dat toe te voegen aan hun portfolio en dat doet Wehkamp." Voor welk bedrag Kleertjes.com wordt verkocht, wordt niet bekendgemaakt. Het bedrijf begon in Doetinchem, maar is inmiddels verhuisd naar een locatie in 's-Heerenberg. Achterhoekse werknemers hoeven zich volgens de CEO geen zorgen te maken over hun baan: "Het distributiecentrum in ’s-Heerenberg blijft bestaan, het krijgt alleen een andere functie. Maar er komen werkzaamheden terug en medewerkers blijven hun baan behouden."

Willemsen richtte in 2003 het bedrijf op in Doetinchem. Van de keus om in de Achterhoek te blijven heeft ze nooit spijt gehad, haar bedrijf groeide uit tot de grootste webshop voor kinderkleding met nationale exposure. "Ik kijk ook naar The Voice Kids, ik luister naar de radio ik heb ook boodschappen gedaan en dan komt de reclame van Kleertjes.com weer voorbij", vertelt de oprichtster. "Dat is wel cool natuurlijk, dat vanuit een idee wat je ooit had het bedrijf zo ver is gekomen. Ik ben zeker trots."

Definitieve klap
Hoewel haar 'kindje' wordt overgenomen door postorderbedrijf Wehkamp hoeft Willemsen zich niet te vervelen: "Ik ben actief als investeerder, als business coach, maar vooral als mede-eigenaar van Hippe Kippe in Teborg. En dan blijf ik doen." Het akkoord is er al, maar er moet nog wel een definitieve klap op de overname van Kleertjes.com gegeven worden. Dat gebeurt volgens de CEO uiterlijk eind september: "Maar ik verwacht dat we eind augustus de definitieve overeenkomst kunnen tekenen."

Foto: REGIO8 

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Emmerich pakt fietspad vanuit Nederland aan

Eveline Zuurbier | 8 okt 2025 16:45

Lees ook

Extra fietstrainingen, jonge vluchtelingen nog 8 jaar in Rekken

Extra fietstrainingen en controle van fietsen behoren tot de opgepoetste afspraken tussen de gemeent...

Overlast rond station Doetinchem blijft zorgen baren: 'We moeten de problemen oplossen'

Station Doetinchem blijft een plek waar op verschillende manieren overlast wordt ervaren. Het gaat o...

OM en Politie adviseert Bronckhorst: Geen publiek bij raadsvergadering over asielopvangen

De besluitvormende raadsvergadering over de asielopvangen in Bronckhorst is donderdag 16 oktober all...

Vastgelopen vrachtwagen blokkeert Drieheuvelenweg in 's-Heerenberg

De Drieheuvelenweg in ’s-Heerenberg was dinsdagochtend tijdelijk geblokkeerd door een vrachtwagen di...

Keijenborg krijgt nieuwe sportieve impuls met De Tilder: 'Er is veel meer aanloop'

Onder luid gejuich en gejoel werd zaterdag 11 oktober de multifunctionele accommodatie in Keijenborg...

Bestuurder gewond bij eenzijdig ongeval Wehl

Bij een eenzijdig ongeval in Wehl is maandagochtend een persoon gewond geraakt. De politie verwacht ...