Ulft, Netherlands

Active Living Orion begint jaar met winst

Active Living Orion boekte zaterdagavond een 1-3 overwinning tegen Advisie/SSS in de eerste competitiewedstrijd van het jaar. Het seizoen lag door de coronacrisis al een geruime tijd stil.
Ties Ruesink | 17 januari 2021 09:56 | Aangepast op 17 januari 2021 09:56
Orion kwam in de eerste set tegen SSS op een achterstand. De ploeg uit Barneveld won de set namelijk met 25-22. De Doetinchemmers wisten in de tweede set de rug te rechten en met 16-25 een punt te scoren. Ook de derde (21-25) en de vierde (22-25) set werden gewonnen door Orion. Dankzij de overwinning staan de volleyballers uit Doetinchem met drie punten op de derde plek. Orion speelde dit seizoen pas één wedstrijd, in tegenstelling tot koploper Groningen/Lycurgus. Zij staan na vier wedstrijden met negen punten bovenaan.

Doordat de competitie een tijdlang heeft stilgelegen, spelen de teams maar één keer tegen elkaar. De competitie zal daarna worden opgesplitst in een kampioen- en degradatiepoule.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Livestream laat mensen thuis meekijken bij Ulftse Avondvierdaagse

Wandelaars kunnen zich opmaken voor de Ulftse Avondvierdaagse die woensdag van start gaat. Sinds een...

‘Prutje Peter’, een cultheld met authentiek dialect binnen Vios Beltrum

COLUMN / De spelers lopen van het veld af, evenals de scheidsrechter. In de bestuurskamer van Vios B...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...