Ulft, Netherlands

Abrupte uitwijkmanoeuvre voorkomt botsing

Een man heeft vrijdagmiddag door een abrupte uitwijkmanoeuvre uit te voeren op de Havenstraat in Doetinchem voorkomen dat hij een kop-staartbotsing veroorzaakte. Hij vloog daardoor wel zelf over de vluchtheuvel en kwam op de andere rijbaan terecht.
Regio8 | 5 april 2019 17:17 | Aangepast op 5 april 2019 17:17
Het voorval vond plaats omstreeks 16.30 uur. De man reed op de Havenstraat in de richting van het centrum toen hij moest uitwijken voor een file die voor hem was ontstaan door spoorbomen die dicht zaten. Waarom hij de file niet zag is onduidelijk. Hij wilde echter een kop-staartbotsing voorkomen en week abrupt uit naar links. Hij vloog daardoor over de vluchtheuvel, waarbij hij een verkeersbord en een boom omver reed.

Na zijn actie kwam de bestuurder op de andere weghelft tot stilstand. Hij kwam met de schrik vrij en liep geen verwondingen op. De hulpdiensten kwamen ter plaatse, maar het ambulancepersoneel en de brandweer keerden snel weer terug naar hun uitvalsbasis. De auto van de man raakte wel beschadigd.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...