Ulft, Netherlands

Aanrijding op kruising N18 nabij Varsseveld

Drie voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op een kruising in Varsseveld. Geen van de inzittenden raakte gewond bij de aanrijding.
Regio8 | 8 april 2019 15:10 | Aangepast op 8 april 2019 15:10
Een bestuurder wilde vanuit de richting A18 bij de kruising links afslaan om over de Zelhemseweg naar Halle te rijden, maar reed daarbij door een rood verkeerslicht. Een tegemoetkomende auto en vrachtwagen vanuit de richting Lichtenvoorde konden niet meer tijdig remmen en kwamen in botsing met het voertuig. Een van de betrokken auto’s kwam daarbij in een naastgelegen grasveld terecht.

Een ambulance kwam ter plaatse, maar geen van de betrokkenen hoefde mee naar het ziekenhuis. Een van de voertuigen moest worden afgesleept. Het verkeer vanuit Lichtenvoorde is een tijdlang via één rijbaan langs het ongeval geleid.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...