Ulft, Netherlands

Aanhoudingen na containerdiefstal in regio

Vier mannen zijn door de politie opgepakt na een diefstal van grote containers bij bedrijven in onder meer Didam, Etten en Doetinchem. De containerdieven sloegen ook op verschillende andere plekken in Gelderland en Overijssel toe.
Tijmen Gerritsen | 15 december 2020 14:56 | Aangepast op 15 december 2020 14:56
De diefstal vond in totaal op elf plekken plaats, daarbij werd ook drie keer een container gestolen van een locatie in de Achterhoek. In totaliteit zijn er zestien containers buitgemaakt die een gezamenlijke waarde, inclusief inhoud, van ruim 180.000 euro hebben, zo meldt Omroep Gelderland. Voornamelijk metaalbedrijven waren volgens de politie het doelwit. Er werd gebruikgemaakt van een vrachtwagen met haakarm waarmee de containers op de vrachtwagen werden getrokken.

In oktober werd er al een 44-jarige man Doetinchem aangehouden door de politie, waarna er nu ook verdachten uit Deventer werden opgepakt. De politie kon de verdachten aanhouden na hulp van getuigen. De vrachtauto die vermoedelijk bij de diefstallen werd gebruikt, is in beslag genomen. De politie sluit niet uit dat er meer aanhoudingen zullen volgen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...