Ulft, Netherlands

Aanhoudingen na containerdiefstal in regio

Vier mannen zijn door de politie opgepakt na een diefstal van grote containers bij bedrijven in onder meer Didam, Etten en Doetinchem. De containerdieven sloegen ook op verschillende andere plekken in Gelderland en Overijssel toe.
Tijmen Gerritsen | 15 december 2020 14:56 | Aangepast op 15 december 2020 14:56
De diefstal vond in totaal op elf plekken plaats, daarbij werd ook drie keer een container gestolen van een locatie in de Achterhoek. In totaliteit zijn er zestien containers buitgemaakt die een gezamenlijke waarde, inclusief inhoud, van ruim 180.000 euro hebben, zo meldt Omroep Gelderland. Voornamelijk metaalbedrijven waren volgens de politie het doelwit. Er werd gebruikgemaakt van een vrachtwagen met haakarm waarmee de containers op de vrachtwagen werden getrokken.

In oktober werd er al een 44-jarige man Doetinchem aangehouden door de politie, waarna er nu ook verdachten uit Deventer werden opgepakt. De politie kon de verdachten aanhouden na hulp van getuigen. De vrachtauto die vermoedelijk bij de diefstallen werd gebruikt, is in beslag genomen. De politie sluit niet uit dat er meer aanhoudingen zullen volgen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Weerboer Gerrit verwacht een fraai herfstweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Juf Milly viert 40-jarig jubileum: ‘Ik ga door tot achter de rollator’

De laatste slingers en ballonnen worden nog snel opgehangen door de leerlingen van groep 8. Dan is b...

Aanrijding op de Doetinchemseweg in Zelhem: twee auto's zwaar beschadigd

Twee auto’s zijn donderdagavond rond 17.15 uur op elkaar gebotst op de kruising van de Doetinchemsew...

Burgemeester Fellinger wil rectificatie: ‘De training is niet spiritueel’

Voorafgaand aan de raadsvergadering van de gemeente Montferland donderdagavond voelde burgemeester A...

Met fietsmarathon wil Slingeland Ziekenhuis geld ophalen voor beweegborden

Wie deze week op donderdag of vrijdag bij het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem binnenkomt, ziet b...

‘Normaal hoort op de erfgoedlijst’: anhangers willen band blijvend eren

Al vijftig jaar rockt Normaal in het Achterhoekse dialect. Ter ere van dat jubileum brengt schrijver...